هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
حرکت وحشتناک داعش برای افزایش میل جنسی زنان

زینب بانگورا مسئول پرونده درگیری ها و خشونت های جنسی در سازمان ملل در تازه ترین گزارشات خود عنوان کرده است، گروه تروریستی داعش یکی از دخترانی را که به عنوان برده جنسی از آنها استفاده می‌کند، وادار کرده که پس از هر بار ازدواج با جنگجویان خود، برای افزایش میل جنسی زنان به عمل ترمیم پرده بکارت تن دهند.داعش این دختر را تا کنون 20 بار به انجام این جراحی واداشته و من تاکنون با ده ها نفر از قربانیان خشونت جنسی مشابه وی ملاقات کرده ام و آنها را دیده ام و با آنها سخن گفته ام. تروریست ها در عراق و سوریه، خشونت جنسی را در سطح گسترده و به شکل سازمان‌یافته و با روش های نوین مرتکب می شوند.

به گفته این مقام آگاه، داعش خشونت جنسی و رفتار وحشیانه با زنان را به عنوان یکی از بخش‌های اصلی عقیده و عملکرد خود در دستور کار قرار داده است و آن را به عنوان یکی از روش های تروریستی برای تحقق اهداف خود به طور جدی به کار می گیرد.

بانگورا افزود: داعش قربانیان جنسی را در مناطق مورد هجوم، پیش از فروختن در بازار برده فروشی، عریان می کند و آنان را دسته‌بندی می‌نماید و سپس به مناطق دیگر می فرستد.

گفتنی است در گزارشی که بانگورا به سازمان ملل ارائه کرده، به نقل از پزشکان محلی آمده است: در فوریه گذشته (بهمن و اسفند 93) برخی از تروریست های حاضر در سوریه برای افزایش توان جنسی خود تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و با همسران خود رفتارهای جنسی وحشیانه و غیرمعمولی داشته اند.


تجاور به دختران و زنان

01 12 دانلود فیلم تجاوز به زنان و دختران توسط گروه تروریستی داعش

تجاوز به زنان و دختران توسط گروهک فاسد داعش    شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic