هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/جذب مشتریان رستوران با اجاره جنسی دختر جوان ! + عکس


به گزارش فرجام، دختر نوجوانی که به درخواست بیشرمانه یکی از مشتریان رستورانی در شانگهای چین جواب منفی داد، بی رحمانه مورد ضرب و شتم صاحبکار خود قرار گرفت.
بنا بر این گزارش خدمتکار جوان در حالی که به مدت سه ساعت مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود ،نیمه جان در ایستگاه اتوبوسی در فاصله چند متری از رستوران محل کارش توسط صاحبکار بی‌رحم خود رها شد.مشاهده شرایط وی مسافرین حاضر در این ایستگاه اتوبوس پلیس و فوریتهای پزشکی را از طریق تماس تلفنی مطلع کردند.
پس از حضور پلیس و بررسی های اولیه و شکایت دختر جوان از کارفرمای بی رحم خود به دستور پلیس وی بازداشت  شد .ه گزارش پلیس این خدمتکار چینی از میان انبوه خدمتکارانی است که به دلیل قبول نکردن پیشنهادهای بیشرمانه و وقیحانه مشتریان، از جانب کارفرمایان خود مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.
انتشار تصاویری که آثار ضرب و شتم از جمله شکسته شدن بینی،چندین مورد گاز گرفتگی عمیق،کبودی در چشمها به دلیل اصابت مشت در آن قابل مشاهده است در شبکه های اجتماعی مورد حمایت بسیاری از زنان و دختران جوانی قرار گرفت که تجربه این چنینی را در طول زندگی خود به دست آورده اند.
به دلیل بالا بودن بازار رقابت در اکثر رستوران های چین کارفرمایان برای جذب مشتری بیشتر از خدمتکاران خود خواستار توجه ویژه آنان در صورت مطرح شدن پیشنهاد‌های جنسی از جانب مشتریان هستند که در مواردی این پیشنهاد های بیشرمانه به دلیل معیشت خدمتکاران مورد قبول واقع میشود اما در اکثر موارد به دلیل قبول نکردن  منجر به ضرب وشتم از جانب کارفرمایان و گاها مشتریان میشود.
بسیاری از افرادی که مخالف چنین رفتارهایی در برابر زنان و دختران جوان بودند طی درخواست‌هایی از پلیس خواستار رسیدگی جدی شدند تا شان و عزت آنان در محل های کار خود زیر پا گذاشته نشود. 

بازخورد این خبر در شبکه های اجتماعی پلیس چین در شانگهای را ملزم به برخورد قاطع در برابر کارفرمایانی نمود که از کارمندان و خدمتکاران خود برای دستیابی به منافع بیشر و سودجویانه مورد سوء استفاده جنسی قرار ندهند.
این خدمتکار جوان که نامش فاش نشد در بیمارستان مرکزی شانگهای تحت درمان ودر مسیر بهبودی قرار گرفت.

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات