هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
ایندکس index یا ایندکس شدن چیست؟  index ایندکس چیست  ایندکس index به معنی فهرست شدن است و وقتی می گوییم یک مطلب در گوگل ایندکس شده است یعنی این مطلب در گوگل پیدا میشود.  در واقع ایندکس مفهومی برابر با یاد آوری هم دارد :   ایندکس همان اطلاعات ثبت شده است، به اطلاعاتی که ثبت شده باشد می گوییم ایندکس شده اند. هر چیزی را که شما در حافظه و ذهن خود دارید و آن را به یاد می آورید در حافظه ما ایندکس شده است.  اگر گوگل را حافظه انسان تصور کنیم تک تک صفحاتی که در گوگل پیدا میشوند مانند تک تک خاطراتی که ما بیاد می آوریم در گوگل ایندکس شده اند.  بنابراین با توجه به معنای لغوی این عبارت صفحات ایندکس شده گوگل به فهرست صفحات ثبت شده گوگل افزوده میشود…. و این یعنی ایندکس شدن.  خوب حالا که فهمیدیم ایندکس چیست می خواهیم شما را با نحوه ایندکس شدن سایت در گوگل و سایر موتورهای جست و جو آشنا کنیم.  جالب است بدانید تا در دنیای مجازی خود را اظهار نکنید هیچ موقع شناخته نمیشوید مگر اینکه کسی شما را معرفی کند..  منظور این است که شما اگر صاحب یک سایت حرفه ای یا یک وبلاگ ساده هستید و در حال فعالیت در آن هستید و هیچ موقع خود را در گوگل معرفی نکرده اید و سایت و بلاگ خود را در آن به ثبت نرسانده اید تا زمانیکه یک سایت ثبت شده به شما لینک ندهد گوگل شما را نخواهد یافت.  پس سایت و وبلاگ شما باید در گوگل ثبت شود.  برای ثبت سایت یا بلاگ خود در گوگل از گزینه و کادر پایین صفحه استفاده کنید.


نشانی وب خود را درج/اصلاح کنید

هر بار که وب را می کاویم، نشانی سایتهای تازه ای را به فهرست خود می افزاییم. از شما نیز دعوت می کنیم تا نشانی وب خود را اینجا درج کنید. ما هر نشانی ی را به فهرست خود نمی افزاییم. و نیز درباره اینکه آیا و چه زمان این نشانی در فهرست به ثبت می رسد قولی نمی دهیم.

لطفا" نشانی کامل وب خود را همراه با پیشوند //:http درج کنید. برای مثالhttp://www.google.com/intl/fa/ می توانید نکته ها و کلید واژه هایی نیز بیفزایید که گویای اطلاعات موجود در وب شماست. از اطلاعات اخیر ما برای کار خود استفاده می کنیم و تاثیری در چگونگی فهرست شدن اطلاعات صفحه ی شما در گوگل نخواهد داشت.

یادآوری: تنها نشانی صفحه ی نخست یا سرآغاز سایت شما مورد نیاز است، لازم نیست که نشانی همه ی صفحه های وب مورد نظر خودرا درج کنید. نرم افزار وب-خز ما،Googlebot، بقیه ی کار را انجام خواهد داد. مهم: گوگل به صورت خودکار و در فواصل زمانی ویژه فهرستهای خود را به روز می رساند. از این رو با تازه شدن هر صفحه، لازم نیست که شما دوباره نشانیهای تازه یا کهنه را از نو وارد کنید. نشانیهای تاریخ گذشته پس از هربار به روز رسانی خودکار فهرستهای گوگل، به صورت پریده رنگ درخواهند آمد.

:URL - آدرس           
نکته ها:  

اطلاعات را از فهرست گوگل حذف کن

گوگل به صورت خودکار همه ی فهرست خود را در فواصل زمانی مشخص به روز می رساند. هنگامی که در وب کندوکاو می کنیم، صفحه های تازه را می یابیم، پیوندهای مرده را دور می ریزیم و پیوندهای زنده را به صورت خودکار در فهرست خود به روز می رسانیم. پیوندهای تاریخ گذشته معمولا" پس از هربار به روز رسانی فهرست به صورت پریده رنگ در می آیند.  ثبت وبلاگ یا سایت در 350 موتور جستجوگر معروف جهت افزایش آمار بازدید ثبت وبلاگ یا سایت در 350 موتور جستجوگر معروف جهت افزایش آمار بازدید    برای افزایش آمار بازدیدکننده های سایت خود، ابتدا باید آن را در موتورهای جستجوی مطرح قرار بدهید تا هنگامی که واژه ای مرتبط با سایت شما جستجو شد، وبسایت شما در نتایج جستجو نمایش داده شود.       همچنین با کلیک روی لینک دیگری که در ادامه مطلب قرار دارد ، میتوانید سایت خود را در بیش از 350 موتور جستجو به ثبت برسانید.     

    برای ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوی گوگل ابتدا به آدرس زیر بروید :   http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl      

 » سپس در قسمت Url آدرس سایت یا وبلاگ خود  و در قسمت Comment یه توضیح مختصر از سایت خود را  بنویسید. كدعكس را هم وارد كنید و روی Add Url كلیك كنید. آدرس شما هم اكنون ثبت شده است!   

ثبت آدرس در موتور جستجوی یاهو         

  برای ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوی یاهو ابتدا به آدرس زیر بروید :               http://submit.search.yahoo.com/free/request     

  » سپس با آیدی یاهوی خود وارد شوید (مهم*) . در صفحه ی بعد در قسمت Enter the Url for your Page آدرس وبلاگ یا سایت خود را وارد كرده و اینتر بزنید.     

 ثبت آدرس در موتور جستجوی MSN      

    برای ثبت آدرس وبلاگ خود در موتور جستجوی MSN ابتدا به آدرس زیر بروید :           http://www.bing.com/docs/submit.aspx        

» در مكان مشخص كدعكس را وارد كنید و در قسمت Submit Website  آدرس وبلاگ یا سایت خود را وارد كرده و Submit Url را كلیك كنید.       - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -     * ثبت در  350 موتور جستجوگر :      »

  ثبت سایت شما در بیش از سیصد و پنجاه موتور جستجو (!) ، روی این لینک کلیک کنید:   http://www.submitexpress.com/submit.html  

         » پس از وارد كردن Url شما در این موتورها مدتی طول خواهد تا آدرس شما در موتور ثبت شود.    » ممكن است به مرور زمان صفحات فوق دچار تغییراتی گردند كه این توضیحات بطور كلی برای تمامی موتورهای جستجوگر صادق است ...  

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic