هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/

تاج بهترین بازیکن فوتبال اروپا بر سر لیونل مسی

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

لیونل مسی برای سومین بار به عنوان بهترین بازیکن فوتبال اروپا انتخاب شد. او در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ نیز این عنوان را کسب کرده بود. کریستیانو رونالدو و لوئیس سوارز امسال رقیبان مسی بر سر شکار این عنوان بودند.

انتخاب بهترین بازیکن فوتبال اروپا

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

عصر پنجشنبه (۲۷ اوت / ۵ شهریور) مراسم انتخاب بهترین بازیکن فوتبال اروپا برگزار شد. این عنوان در نهایت نصیب لیونل مسی گردید. او در فصل گذشته به همراه بارسلونا عنوان‌های زیادی را کسب کرده و گل‌های زیادی به ثمر رسانده بود. تصویر: مسی (چپ) تندیس بهترین بازیکن فوتبال اروپا را از دستان میشل پلاتینی، رئیس فدراسیون فوتبال اروپا دریافت می‌کند.


لیونل مسی (۲۰۰۹، ۲۰۱۱ و ۲۰۱۵)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

لیونل مسی که آخرین بار در سال ۲۰۱۱ به عنوان بهترین فوتبالیست اروپا برگزیده شده بود، پس از چهار سال انتظار بار دیگر این عنوان را شکار کرد. برخی از کارشناسان مسی را بهترین فوتبالیست جهان می‌دانند، اگر چه دارنده‌ی کنونی این عنوان رونالدو است. این “غول ریزنقش” از سال ۲۰۰۴ در باشگاه بارسلونا توپ می‌زند و در طی نزدیک به یک دهه فعالیت خود در این باشگاه رکوردهای گلزنی زیادی به جای گذاشته است.


رقابت سه‌تفنگدار

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

کریستیانو رونالدو (راست)، ستاره پرتغالی رئال مادرید، لیونل مسی (وسط) و لوئیس سوارز (چپ)، ستارگان آرژانتینی و اروگوئه‌ای بارسلونا به عنوان سه نامزد نهایی برای کسب عنوان بهترین بازیکن فصل اروپا در سال ۲۰۱۵ انتخاب شده بودند. ۵۴ روزنامه‌نگار از ۵۴ کشور عضو فدراسیون فوتبال اروپا، یوفا برنده‌ی این عنوان را برگزیدند.


کریستیانو رونالدو (۲۰۰۸ و ۲۰۱۴)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

کریستیانو رونالدو که در حال حاضر عنوان بهترین فوتبالیست جهان را یدک می‌کشد، در سال ۲۰۱۴ در مراسم ویژه یوفا به عنوان فوتبالیست سال اروپا نیز برگزیده شد. رونالدو این موفقیت را از جمله مدیون درخشش در پیراهن رئال مادرید در رقابت‌های لیگ اسپانیا و به ویژه کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا بود. او ۲۰۰ بازی برای رئال و ۱۲۰ بازی برای تیم ملی پرتغال انجام داده است.


فرانک ریبری (۲۰۱۳)

گروه اینترنتی پرشیـن استار | www.Persian-Star.org


فرانک ریبری، ملی‌پوش محبوب فرانسه چند سالی است که در باشگاه صاحبنام بایرن مونیخ توپ می‌زند و با بازی خلاق خود سهم مهمی در کسب قهرمانی سه‌گانه این باشگاه در سال ۲۰۱۳ داشت. ریبری نه تنها از قابلیت‌های دریبل‌زنی درخور توجهی برخوردار است، بلکه با بازی پرسرعت و پاس‌های مرگبار خود همواره خط دفاع حریف را متزلزل کرده است. او به فعالیت‌های خود در تیم ملی فرانسه پایان داده است.


آندرس اینستا (۲۰۱۲)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

عنوان بهترین فوتبالیست سال ۲۰۱۲ را آندرس اینیستا، هافبک تکنیکی و خلاق اف ث بارسلونا و تیم ملی فوتبال اسپانیا از آن خود کرد. او بازیکنی است که می‌تواند در پست‌های گوناگون بازی کند، اگر چه پست محبوب خودش در جناح چپ خط میانی است. اینیستا تا کنون افتخارات زیادی کسب کرده است: شش عنوان قهرمانی باشگاه‌های اسپانیا، قهرمانی فوتبال اروپا در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ و قهرمانی فوتبال جهان در سال ۲۰۱۰.


کاکا (۲۰۰۷)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

کاکا که در سال ۲۰۰۲ به همراه تیم ملی فوتبال برزیل به عنوان قهرمانی جهان دست یافته، پس از درخشش در پیراهن آث میلان راهی اسپانیا شد و در سال ۲۰۰۹ در ازای ۶۵ میلیون یورو به رئال مادرید پیوست. کاکا اما به علت مصدمیت نتوانست در طول فصل‌های گذشته به جایگاهی ثابت در ترکیب رئال دست یابد. او پس از مدتی به آ ث میلان پیوست در حال حاضر در لیگ برزیل توپ می‌زند.


فابیو کاناوارو (۲۰۰۶)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

فابیو کاناوارو، اولین مدافعی است که در سال ۲۰۰۶ هم به عنوان بهترین فوتبالیست اروپا و هم بهترین فوتبالیست جهان برگزیده شد. بزرگ‌ترین موفقیت کاناوارو که در خدمت باشگا‌ه‌های صاحب‌نامی چون ناپل، اینترمیلان، یوونتوس تورین و رئال مادرید بوده، کسب عنوان قهرمانی جهان در سال ۲۰۰۶ به همراه تیم ملی فوتبال کشورش است. او ۱۳۶ بازی ملی برای ایتالیا انجام داد و در سال ۲۰۱۱ فعالیت حرفه‌ای خود را خاتمه بخشید.


رونالدینیو 
(۲۰۰۵)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

رونالدینیو یکی از بزرگ‌ترین ستارگان برزیل در دهه گذشته محسوب می‌شود. او در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵، دو بار پیاپی به عنوان بهترین فوتبالیست جهان برگزیده شد و در سال ۲۰۰۴ نیز عنوان بهترین فوتبالیست اروپا را از آن خود کرد. او در ۱۰۲ بازی ملی برای بزریل ۳۳ گل به ثمر رساند و بزرگ‌ترین موفقیت‌های باشگاهی خود را با بارسلونا جشن گرفت.


آندری شوچنکو (۲۰۰۴)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

آندری شوچنکو، اسطوره بزرگ فوتبال اوکرائین است. او که سال‌های زیادی را در خدمت باشگاه صاحبنام آث میلان گذرانده، دو بار آقای گل لیگ دسته اول ایتالیا شد و در سال ۲۰۰۳ با این تیم، جام لیگ قهرمانان باشگاه‌های اروپا را از آن خود کرد. شوچنکو بعد از دورانی نه چندان موفق در خدمت باشگاه چلسی لندن، بار دیگر به آث میلان برگشت و سرانجام نیز در باشگاه دینامو کیف به فعالیت حرفه‌ای خود پایان داد.


پاول ندود (۲۰۰۳)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

پاول ندود، ستاره بزرگ تیم ملی‌ جمهوری چک را می‌توان یکی از بهترین هافبک‌های اروپا در دهه گذشته دانست. او که توانایی بازی در همه پست‌های خط میانی را داشت، از تکنیک، استقامت و قدرت بدنی فوق‌العاده‌ای برخوردار بود. این فوتبالیست ریزنقش که بیشتر سال‌های فعالیت حرفه‌ای خود را در خدمت باشگاه یوونتوس تورین بود، چندین بار عنوان قهرمانی باشگاه‌های ایتالیا را کسب کرد و در سال ۲۰۰۴ نیز نایب‌قهرمان اروپا شد.


رونالدو (۱۹۹۷ و ۲۰۰۲)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.net

رونالدو، یکی از ستارگان بزرگ تیم ملی فوتبال برزیل از معدود بازیکنانی است که چند دوره از مسابقات جام جهانی را تجربه کرد. او در سال‌های ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ میلادی با تیم ملی فوتبال برزیل عنوان قهرمانی جهان را کسب کرد و با ۱۵ گل رکورددار مسابقات جام جهانی فوتبال است. رونالدو در اروپا در خدمت باشگاه‌هایی چون اینتر میلان، اف بارسلونا و رئال مادرید بوده و سه بار نیز به عنوان بهترین فوتبالیست جهان برگزیده شد.


مایکل اوئن (۲۰۰۱)

گروه اینترنتی پرشیـن استـار | www.Persian-Star.org

مایکل اوئن، یکی از موفق‌ترین مهاجمان تیم‌ ملی فوتبال انگلیس به شمار می‌رود. او در ۸۹ بازی ملی برای انگلیس ۴۰ گل به ثمر رساند و در فهرست بهترین گلزنان تیم ملی در رده چهارم قرار دارد. این مهاجم ریزنقش، فعالیت حرفه‌ای خود را در سال ۱۹۹۶ و در سن ۱۷ سالگی در باشگاه پرآوازه لیورپول آغاز کرد و در خدمت باشگاه‌های بزرگی چون رئال مادرید و منچستر یونایتد بود. او به “مایکل مقدس” شهرت دارد.


لوئیس فیگو (۲۰۰۰)

گروه اینترنتی پرشین استار | www.Persian-Star.org

لوئیس فیگو را می‌توان در کنار اوزه‌بیو از اسطوره‌های فوتبال پرتغال دانست. این هافبک پرتوان به نسل طلایی فوتبال کشورش تعلق دارد که با کسب عنوان قهرمانی فوتبال جوانان در جهان، موفقیت‌های بعدی تیم ملی فوتبال پرتغال را پایه‌ریزی کرد. فیگو که در خدمت باشگاه‌های بزرگی چون بارسلونا، رئال مادرید و اینتر میلان بوده در سال ۲۰۰۱ از سوی فیفا نیز به عنوان بهترین فوتبالیست جهان برگزیده شد.شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات