هدف اصلی فروشگاه ایجاد کارآفرینی و اشتغال برای جوانان جویای کار میباشد آدرس : ra20.4kia.ir/
چگونه به باردار شدن بلافاصله پس از دادن روش تولد و پیشگیری از بارداری 

    مقدار آیا من می توانم در دوران شیردهی باردار شوم؟
 روشهای پیشگیری از بارداری اگر حاملگی هنوز هم می آیند توانایی به تصور یک ماه پس از زایمان به نظر می رسد زن. در طی این مدت، پزشکان هنوز هم توصیه نمی سرگیری روابط جنسی، به ویژه در روند زایمان عوارض و یا شکسته می شد و و بدن آماده است برای چنین بار نیست، چرا که بازیگران برای بازیابی ویتامین نوزاد و مواد معدنی مورد نیاز در حالی که برای. چگونه به در طول تغذیه، که روشهای پیشگیری از بارداری موثر ترین حامله؟ این پرسش بسیاری از مادران جوان مشکل است.  

آیا من می توانم در دوران شیردهی باردار شوم؟
 مادر کودک اعتقاد بر این است که تا زمانی که یک زن به تغذیه نوزاد با شیر مادر تغذیه به طور انحصاری، به معرفی غذاهای جامد و یا ترکیبات دیگر نیست، آن را قاعدگی ندارند و در طول این زمان او نمی تواند باردار دوباره. بسته به فیزیولوژی منحصر به فرد از این دوره می توانید تا شش ماه است. توسعه قوی از بدن پرولاکتین - یک هورمون مسئول تولید شیر، چند را کند می کند تخمدان. با این حال، یک بار به تولید هورمون هیپوفیز طبیعی تنظیم شده، شروع به تولید استروژن و، بنابراین، آن را به تخمک گذاری و لقاح امکان پذیر می شود. برای برخی از زنان، آن رخ می دهد 2-3 ماه پس از تولد.  اولین تخمک گذاری رخ می دهد حدود 2 هفته قبل از اولین ظاهر ماهانه. زمان دقیق زمانی که این اتفاق خواهد افتاد قابل پیش بینی نیست. اگر در این دوره مادر شیرده به درستی محافظت نمی کند، با تکیه بر آمنوره شیردهی، به احتمال زیاد که غیبت طولانی مدت از قاعدگی ناشی از یک حاملگی جدید وجود دارد. و درک این زن هنگامی که احساس حرکات جنین. با توجه به اینکه تعادل هورمونی در این زمان هنوز به پس زمینه های قبلی خود بهبود نیافته، لقاح در یک زمان رخ می دهد بسیار ساده تر.   بنابراین پزشکان اغلب زنان باردار که به تأمل در این پرسش که چگونه نه برای به دست آوردن پس از زایمان باردار ، توصیه می شود به 2-3 سال صبر کنید قبل از تصمیم گیری در مورد کودک آینده، و به طور جدی این موضوع از بارداری است. 

 روشهای پیشگیری از بارداری حدود یک ماه بعد از زایمان
 - یک متخصص زنان مطمئن شوید که هیچ ناهنجاری پس از زایمان در اندام تناسلی وجود دارد - و نیم پس از تولد یک زن قطعا باید به دکتر مراجعه کنید. در همان زمان آن را بسیار مطلوب است که با دکتر خود را موثر ترین روش برای جلوگیری از بارداری. شدت توصیه می شود به انتخاب خود بیانیه ضد بارداری هورمونی خود را، حتی اگر زن آنها را قبلا دریافت کرده است. تغییرات بعد از زایمان در غدد درون ریز و تعادل هورمونی می تواند به آنچه آشنا است منجر قبل داروهای اثر منفی بر روی بدن داشته و خواهد بود از نظر حفاظت از بارداری ناخواسته بی اثر است.  پیشگیری از بارداریدکتر شما کمک خواهد کرد که شما روش حفاظت است که بهترین کت و شلوار یک بیمار خاص را انتخاب کنید، با این حال، هشدار می دهند که هیچ کس روش 100٪ تضمین نمی کند، بنابراین بهتر است آن را به طور کامل در برابر روش های متعدد استفاده مجدد بارداری محافظت می کند.  امروز اعمال می شود، روش محافظت در برابر حاملگی ناخواسته را می توان به گروه های زیر تقسیم می شوند:  طبیعی است. این خدمات عبارتند از وقفه از مقاربت تا انزال، پرهیز در روزهای محتمل ترین به تصور. قابلیت اطمینان از این روش در حدود 50٪ است. مانع است. این شامل استفاده از کاندوم، زن و مرد، کلاه خاص است. اثربخشی این دستگاه ها در استفاده صحیح خود را 95٪ می رسد. شیمیایی. این روش ها شامل استفاده از کرم اسپرم کش ها و ژل، قرص و شیاف. قابلیت اطمینان پیشگیری از بارداری از جمله محدوده 60-97٪. هورمون. این گروه شامل استفاده از داروهای خوراکی، تزریقی، ایمپلنت زیر جلدی. اعتقاد بر این است که چنین قابلیت اطمینان پیشگیری از بارداری بسیار زیاد است و 99٪ می رسد، برخی از آنها را می توان در طول دوره شیردهی گرفته شده است.

 با این حال، در دوره پس از زایمان، زمانی که تغییرات هورمونی به طور مداوم زن، بسیار دشوار است برای پیدا کردن مواد مخدر که چنین قابلیت اطمینان بالا تضمین شده است. داخل رحمی. IUD در 98 درصد موارد، در برابر حاملگی ناخواسته محافظت می کند. مدت استفاده از تک مارپیچ تا پنج سال. انتخاب به صورت جداگانه و توسط دکتر خود را تنظیم کنید. رادیکال. دستگاه استرلیزه کننده نظر گرفته می شود روش حفاظت قابل اعتماد تقریبا 100٪. اضطراری. فوری (ظرف سه روز پس از مقاربت) نصب و راه اندازی دستگاه درون رحمی، و یا برنامه هورمون خاص در برخی موارد کمک کند برای جلوگیری از بارداری ناخواسته. با این حال، این داروها می تواند آسیب زیادی به بدن می شود و باعث بوجود آمدن مشکلات بیشتر غیر قابل پیش بینی. اثربخشی این روش به طور کامل بستگی فیزیولوژی از ارگانیسم. آمنوره شیردهی. قابلیت اطمینان از روش 97٪ است، اما اشکال عمده آن است که غیر ممکن است برای تعیین زمانی که آن است که دیگر معتبر است. پزشکان یادآوری می شود که ترکیبی از روش های موثر کم می تواند در نهایت درجه نسبتا بالایی از قابلیت اطمینان بدهد.  اگر حاملگی هنوز هم می آیند اول از همه، عصبی نشوید. هنگامی که در آسمان ها تصمیم به "پاداش" کودک خود را، به طوری که او برای یک ماموریت ویژه در جهان ما آماده شده است.

 کودکان را شادی و سرور، بنابراین شما باید تولد خود را مخالف نیست، حتی اگر شما در اصل برنامه ریزی نیست به نظر می رسد بر روی بچه ها با چنین فاصله زمانی کوچک نور.  زن بارداربدن زن را یک حاشیه نسبتا زیادی از ایمنی. او توانست با خیال راحت تحمل و آن را تا چند فرزند در یک ردیف است. البته، برای فرزند دوم مقدار مورد نیاز از ویتامین و مواد معدنی دریافت کرد، مادر خواهد تغذیه افزایش نیاز دارند. دستاوردهای پزشکی مدرن کمک خواهد کرد تا با خیال راحت حمل و تولد یک نوزاد است. آیا می شود ترس از بار "بیش از حد" بر روی بدن، مجددا ردیابی بارداری در یک زن هیچ آسیب بیشتر به سلامت از سیگار کشیدن، نوشیدن، برنامه نامنظم، مواد غذایی فقیر است.  
 این تصمیم به سقط جنین می تواند مملو از عوارض. رحم در این دوران بسیار حساس و در حالی که تمیز کردن به راحتی مجروح شده است، که بیشتر توانایی به کودکان تاثیر می گذارد.  ختم پزشکی حاملگی ناخواسته متوقف می شود تولید شیر پستان و محروم نوزاد به طوری لازم برای محافظت و حمایت او.  به خاطر داشته باشید که احتمال باردار شدن بلافاصله پس از تولد در زنان حتی در دوران شیردهی باقی مانده است، هر چند تا حدودی در این مورد کاهش می یابد. با این حال، اگر تولد نوزاد بعدی این است که برنامه ریزی شده نیست، لازم به توجه به مسائل مربوط به حفاظت است. خوب، اگر حاملگی هنوز هم رخ داده است، بدن نیاز دارد پشتیبانی و کنترل دقیق بر روی بخشی از حضور پزشک افزایش یافته است.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic